Yükleniyor...

Hakkımızda

Skytech Medikal Hakkımızda


Skytech Medikal  15 yılı aşkın tecrübesi ile 2018 yılında yenilenen yüzüyle hizmete girmiştir.Skytech Medikal olarak ; Beyin , sinir ve omurga cerrahisi ortopedi ve biyolojik ürünler alanlarında hizmet ve destek vermekteyiz.. Skytech Medikal, 2013 yılında spinal cerrahide sınırlı bir varyasyona sahip implant ve enstrüman setlerinin üretimine başlamıştır. 

Skytech Medikal, artan kalite beklentilerini karşılamak ve ISO 9001, ISO 13485 ve CE kalite güvence sistemi sertifikalarını almak için Toplam Kalite Yönetim sistemini benimsemiştir. Skytech Medikal, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları ile geliştirilmiş ürünler ve değişen dünya standartlarına uygun olarak yerli ve uluslararası pazarlar için çalışmaya devam etmektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Yasal şartlar çerçevesinde hasta, hasta yakınları ve çalışanlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak memnuniyetlerini sağlamakve Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda etkinliğini sürekli iyileştirmektir. 

VİZYONUMUZ

Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkanlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen bir firma olmaktır

MİSYONUMUZ

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.